تبلیغات
قناری - داروهای تقلبی و قاچاق
شنبه 12 آبان 1380  01:00 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: m m
نوع مطلب: دارو ها ،

وجود تنوع و کثرت داروهای تقلبی کشورهای به ظاهر اروپایی و در باطن چین و ترکیه و تایوان و دیگر کشورهای فاقد استاندارد ساخت دارو ما را بر ان داشت که مطالبی در این خصوص در اختیار شما پرورش دهندگان عزیز قرار دهیم.
چگونه کالای تقلبی به محصولات پرندگان ما راه باز میکند؟
سوال فوق چند جواب دارو:
1) عدم اگاهی
2) خرید از افراد  غیر مسول و نه خرید از شرکت های پخش سراسری
3) خرید محصولات بدون لیبل وزارت بهداشت.
4) عدم تحقیق
به پاسخ های داده شده توجه کنید در یک مورد عدم اگاهی را اشاره کردیم که از جانب خریدار میباشد.
در مورد دوم بسیار به چشم میخورد که محصولات را از افراد غیر مسول در این مورد و نه شرکت های پخش سراسری خریداری میکنند که این خود باعث رشد افراد سودجو در توزیع داروهای قاچاق و تقلبی و توسعه این محصولات است.
به طور قطع این را به شما اعلام دارم که هر محصولی که از هر شرکتی در بازار موجود باشد و لیبل وزارت بهداشت روی ان نباشد محصول تقلبی و فاقد  ارزش بهداشتی میباشد.
با رعایت این موارد شما عزیزان میتوانید مطمئن باشید که محصول خریداری شده اصل بوده و دخل و تصرفی در ان صورت نگرفته است.
در بازار ما اکنون محصولات زیادی برای پرندگان وجود دارد ولی ایا این شرکتها که در اروپا کالاهایشان تولید میشود محصولات موجد در ایرانشان تولید اروپا است؟
خیر این محصولات تولید ترکیه و چین میباشند.
برای حل این موضوع محصولات شرکت جنوب پارسان را میتوانید با لیبل وزارت بهداشت و تایید سازمان های زیربط دریافت کرده و اطمینان حاصل کنید که این محصولات اصل میباشند.
امیدواریم این هدف محقق شده و با بی استقبالی و عدم خرید کالاهای قاچاق راه را برای افراد سودجو تنگ کرده و به توسعه داروهای اصل کمک کنید.


   


نظرات()   

قناری

اطلاعاتی در مورد همه ی پرنده های خانگی
این صفحه را در گوگل محبوب کنید